Nowa pomoc techniczna!

Nowa pomoc techniczna!

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy zetknęliśmy się z bardzo wymagającymi sytuacjami działań zarówno na naszej pomocy technicznej, jak również przez Facebooka. To już przeszlość, możliwe, że i Państwo to zauważyli.

Przeszkoliliśmy nowych członków pomocy, by pomogli nam z odpowiadaniem na e-maile i wiadomości, które od Państwa otrzymaliśmy. Staraliśmy się wspólnymi siłami zrobić to jak najlepiej.

Wierzymy, że obecnie jesteśmy właściwie przygotowani na oferowanie należnej Państwu usługi, do której zawsze można się zwrócić z problemem. Jeśli będą Państwo mieć jakikolwiek problem z rejestracją, dostępem do konta, ankietą, nagrodami, czy też cokolwiek innego - prosimy o zwrócenie sie do nas. Również i w tych przypadkach, kiedy coś Państwa interesuje w temacie panelu, jesteśmy tutaj dla Państwa i chętnie odpowiemy na wszystkie prośby i pytania.

Jeśli jeszcze oczekują Państwo na odpowiedź na swoje pytanie, prosimy o wysłanie jej ponownie - o ile wciąż potrzebują Państwo pomocy w jakiejś kwestii. Jesteśmy tutaj dla Państwa i jesteśmy gotowi wykonywać swoją pracę jak nalepiej.

Raz jeszcze przepraszamy za nieprzyjemności i komplikacje oraz dziękujemy za Państwa cierpliwość. Bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę i chęć jej kontynuowania.

Dziękujemy,

Pomoc techniczna