Nowości

Interesują Cię wyniki konkursu hokejowego?

Interesują Cię wyniki konkursu hokejowego?

Minęło zaledwie kilka dni od zakończenia Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie 2024. W tym roku rozgrywki odbyły się w sąsiednich Czechach, a udział w nich wzięła również reprezentacja Polski. Ci z Was, którzy poprawnie wytypowali zwycięzcę, mieli szansę wygrać nagrodę pieniężną.

W tym roku zorganizowaliśmy hokejowy konkurs we wszystkich krajach ENP reprezentowanych na igrzyskach. Zainteresowanie udziałem w konkursie było naprawdę ogromne, szczególnie w Czechach, które gościły światowe drużyny hokejowe w Pradze i Ostrawie, a na koniec zabrały do domu najcenniejszy ze wszystkich - złoty medal. Otrzymaliśmy w konkursie rekordową liczbę prawie 40 000 odpowiedzi od naszych członków.

Przypominamy, że swoje typy można było zgłaszać tylko do 15 maja 2024 roku, kiedy to drużyny w głównych grupach dopiero się rozkręcały i niełatwo było przewidzieć wynik. I jak wam poszło?

We wszystkich trzech krajach (w Czechach, na Słowacji i w Polsce) zdecydowanym zwycięzcą okazała się Kanada. W Polsce w typowaniu wzięło udział łącznie 5 360 panelistów. Spośród nich 3 438 stanowiły kobiety, a 1 922 mężczyźni. Aż 782 z Was zaufało polskiej drużynie i śmiało typowało ją do zdobycia najcenniejszego medalu na Mistrzostwach Świata. Niestety, polska drużyna zajęła ostatnie miejsce i opuściła hokejową grupę „A”.

Prawidłowe typy na to, że Czechy zdobędą złoty medal przesłało do nas łącznie 333 uczestników, spośród których wylosowaliśmy 10, którzy otrzymali nagrodę specjalną w wysokości 150 PLN (8570 punktów). Nagroda została zaksięgowana na kontach punktowych PPN wszystkich zwycięzców w dniu 30 maja 2024 roku. Wszyscy zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej drogą mailową.

Dziękujemy wszystkim użytkownikom za tak liczny udział w konkursie. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście oglądając mecze hokejowe, a jeśli nie zgadliście poprawnie, nic nie szkodzi. Już teraz możecie wziąć udział w kolejnym konkursie - tym razem piłkarskim, a zaproszenie do niego znajdziecie w swojej skrzynce e-mail.

Trzymamy kciuki i gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Zasady i warunki konkursu hokejowego
‹ Wróć

Opublikowane dnia 31 maj 2024, 14:16:50