Nowości

Wybraliście nowe organizacje charytatywne do wspierania

Wybraliście nowe organizacje charytatywne do wspierania

W lutym mieliście okazję wziąć udział w ankiecie i wybrać, który z 10 nominowanych projektów charytatywnych chcielibyście wesprzeć w tym roku. Teraz przedstawiamy wyniki i listę nowych organizacji charytatywnych.

W badaniu wzięło udział 3805 członków Polskiego Panelu Narodowego. Ponad 4/5 z Was wyraziło zainteresowanie możliwością wsparcia projektów charytatywnych z naszej oferty. Spośród dziesięciu nominowanych fundacji najwięcej głosów (19%) otrzymała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Drugie miejsce z 13% głosów zajęła Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Na trzecim miejscu znalazła się Fundacja Rak'n'Roll. Wygraj Życie! (10 %). Na koniec postanowiliśmy dodać czwartą fundację, RatujemyZwierzaki.pl, która otrzymała 9% Waszych głosów.

Możecie wspierać projekty charytatywne, wypełniając ankiety i wysyłając swoje punkty do konkretnej organizacji charytatywnej za pośrednictwem naszego panelu. Aktualną ofertę projektów charytatywnych, które możecie wesprzeć, znajdziecie na naszej stronie internetowej lub w swoich profilach.

Dziękujemy za troskę o los potrzebujących i pomoc w ten sposób!

‹ Wróć

Opublikowane dnia 17 mar 2024, 19:01:15