Nowości

Świętujemy 10 lat!

Świętujemy 10 lat!

W 2012 roku, kiedy w Czechach i na Słowacji powstało ČNP, na rynku można było kupić nowego iPhone’a 4S. W tym samym roku Czechy i Słowacja zdobyły medale na Mistrzostwach Świata w hokeju; Czesi zajęli trzecie miejsce, a Słowacy drugie. W ciągu tych 10 lat wspólnie zrealizowaliśmy 14 093 projekty, co daje 9 mln ankiet! ČNP stopniowo rozszerzyło się poza granice byłej Czechosłowacji, więc konieczna była zmiana nazwy - założyliśmy Europejskie Panele Narodowe. Dziś mamy panele narodowe w Polsce, na Węgrzech i w Bułgarii, a do końca tego roku będziemy również w Rumunii.

Mamy wspaniałych członków, którzy od samego początku tylko w Czechach przekazali 3 651 040 koron czeskich ze swoich nagród na cele charytatywne. W ciągu tych 10 lat dzięki Wam mogliśmy wesprzeć edukację 10 psów asystujących niepełnosprawnym obywatelom, które od kilku lat aktywnie pomagają swoim właścicielom. Pomogliśmy też dziecięcym pacjentom szpitala Bulovka w Pradze oraz przyczyniliśmy się do działalności UNICEF i wielu innych firm charytatywnych. Wreszcie, nasi respondenci wykazali się dużą solidarnością w obliczu sytuacji na Ukrainie - razem ze spółkami macierzystymi w ramach pomocy przekazaliśmy 41 000 euro!

Regularnie nagradzamy najaktywniejszych członków małym gestem wdzięczności, w podziękowaniu za ich wysiłek.

Rok 2022 jest dla nas kluczowy. Chcemy bardziej skupić się na komunikacji z Wami, zrekrutować więcej członków w Waszym kraju i dostarczać Wam więcej interesujących badań z różnych dziedzin. Stopniowo będziemy przedstawiać Wam nasz zespół, który dba o to, aby wszystko przebiegało sprawnie. Chcemy także pokazać Wam jak najwięcej wyników badań, w których uczestniczycie (czasami jest to możliwe za zgodą klienta).

Życzymy pięknego lata, zbierajmy wszyscy pozytywną energię na jesienne miesiące. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Waszą współpracę z nami!

Zespół ENP

‹ Wróć

Opublikowane dnia 9 sie 2022, 13:04:05